Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bank Millennium promuje się spotem nakręconym przez Radosława Kotarskiego

W spocie bank promuje aplikację mobilną i usługi internetowe (screen: YouTube.com/Bank Millennium)

Youtuber Radosław Kotarski, ambasador Banku Millennium, nakręcił spot w ramach kampanii reklamowej banku.

Bank Millennium rozpoczął kampanię "Bankuj z domu", w której Radosław Kotarski zachęca klientów do pozostania w domu w związku z epidemią koronawirusa. Bank promuje aplikację mobilną i usługi internetowe. Spot z udziałem Kotarskiego został zrealizowany przez youtubera w jego domu. 

Reklama publikowana jest w internecie, w tym na kanale Banku Millennium na YouTube. Od 2 kwietnia emitowana będzie także w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i w wybranych kanałach tematycznych. Wkrótce pojawi się także spot radiowy z udziałem ambasadora marki.

Kreację kampanii telewizyjnej i radiowej przygotowała agencja Change Serviceplan, a internetowej: LiquidThread i Change Serviceplan. Media zaplanowała i kupiła agencja mediowa Starcom.

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(IKO, 01.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.