Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanały Discovery na żywo i zmiany w pakietach w Playerze

Player, należący do TVN Discovery Polska, zmienił ofertę płatnych pakietów. Serwis udostępnił streaming kanałów z portfolio Discovery. Nowi subskrybenci nie wykupią już pakietu z dostępem do takich kanałów, jak Eurosport, Disney Channel i AXN.

Obecnie podstawową ofertę Playera twarzą dwa pakiety: Start VoD i Start VoD + TV. Start VoD (5 zł przez pierwszy miesiąc, później 10 zł) oferuje odcinki seriali i programów przed emisją telewizyjną i bibliotekę VoD (bez reklam). Start VoD + TV (20 zł przez pierwszy miesiąc, później 25 zł) dodatkowo daje dostęp do streamingu 26 telewizji. Są to stacje TVN Discovery Polska oraz kanały tematyczne platformy Canal+. Do tej pory w ofercie Playera nie było kanałów z portfolio Discovery (z wyjątkiem Eurosportu), a jedynie Grupy TVN. Wcześniej jednak najniższy pakiet (Start) pozwalał na oglądanie na żywo TVN, TVN Siedem i TTV.

Press

W najniższym pakiecie nie ma już streamingu TVN, TVN Siedem i TTV (screen: Player.pl)

Jednocześnie w nowej ofercie Playera nie znalazł się pakiet Best TV, który umożliwiał streaming takich kanałów, jak Eurosport, National Geographic Channel, Disney Channel i AXN. Nadal mogą korzystać z niego klienci, którzy są już jego subskrybentami.

W Playerze pozostają kanały Canal+ (50 zł za miesiąc, zawiera Start VoD), HBO (25 zł za miesiąc) i Eleven Sports (15 zł za miesiąc). HBO dotychczas był dostępny w serwisie jako opcja dodatkowa w pakiecie Start Extra, teraz kanały tego nadawcy można wykupić samodzielnie.

Dotychczas część pakietów Playera świadczył operator platformy Canal+, teraz za wszystkie odpowiada już Grupa TVN Discovery Polska.

Na koniec 2019 roku Player miał blisko 300 tys. subskrybentów.

Galeria: Seriale w kwietniu: premiery i kontynuacje

(KOZ, 01.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.