Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Klimkiewicz na nowym stanowisku w agencji Dziadek do orzechów

Monika Klimkiewicz wcześniej była związana z krakowskimi agencjami, m.in. BrandOxygen, Click community (fot. materiały prasowe)

Monika Klimkiewicz objęła stanowisko social media & PR managera w agencji Dziadek do orzechów.

Klimkiewicz do agencji dołączyła we wrześniu 2019 roku. Była odpowiedzialna za obsługę klientów w zakresie mediów społecznościowych. Jej obowiązki zostały poszerzone m.in. o kontakt z mediami oraz relacje z innymi zewnętrznymi podmiotami. Odpowiada m.in. za profile: Lumiko, Kuchnia Staropolska oraz Cherrissimo, a także kampanie online realizowane dla Centrum Praw Kobiet.

Monika Klimkiewicz wcześniej była związana z krakowskimi agencjami, m.in. BrandOxygen, Click community. Odpowiadała za prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych. Pracowała m.in. dla marek: MAN Polska, Bielenda, Centrum Medyczne Luxmed.

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(AMS, 31.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.