Dział: RADIO

Dodano: Marzec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Radia Zet odszedł Tomasz Michniewicz

Tomasz Michniewicz był na antenie Radia Zet od maja 2016 roku (fot. archiwum prywatne)

Tomasz Michniewicz, autor audycji "Mapa świata", po czterech latach odchodzi z Radia Zet.

Dziennikarz swoje odejście uzasadnia chęcią większego zaangażowania w pracę pisarską i działania związane z tworzeniem dwóch nowych, reportażowych formatów telewizyjnych, ale także potrzebą odpoczynku.

Przeczytaj też: Radio Zet bez audycji Macieja Orłosia

Tomasz Michniewicz był gospodarzem nadawanej w niedziele miedzy 10 a 13 audycji "Mapa świata". Po raz ostatni poprowadzi ją w najbliższy weekend. W Radiu Zet przygotowywał też cykl "W drogę", polecając ciekawe miejsca w Polsce.

Współpracę z Radiem Zet Michniewicz rozpoczął w maju 2016 roku, przechodząc z radiowej Trójki. Wcześniej pracował w radiowej Trójce. W TTV realizował program "Inny świat". Jest również autorem książek reportażowych: "Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata", "Świat równoległy", "Samsara", "Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów" i "Swoją drogą".

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(KOZ, 27.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.