Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tymbark na dłużej z PZPN

Współpraca PZPN z marką Tymbark trwa od 2007 roku (fot. materiały prasowe)

Polski Związek Piłki Nożnej i marka Tymbark, należąca do Grupy Maspex, przedłużają współpracę przy turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” na kolejne cztery lata.

Na mocy nowej umowy Tymbark pozostanie głównym sponsorem największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci do 2024 roku. Współpraca trwa od 2007 roku.

"Umowę o przedłużeniu współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej podpisujemy w trudnym dla polskiego sportu czasie, trudnym też dla piłki nożnej. (...) Tegoroczna edycja, z oczywistych względów, nie może być kontynuowana w planowanej formie, ale wierzę, że już niedługo wrócimy do gry i spotkamy się na stadionach w całej Polsce" – powiedział cytowany w komunikacie Krzysztof Pawiński, CEO Maspex.

Główną ideą turnieju jest popularyzacja aktywności fizycznej i piłki nożnej wśród dzieci oraz odkrywanie talentów. Rozgrywki odbywają się w kategoriach wiekowych do lat 8, 10 i 12 dla chłopców i dziewcząt. W dotychczasowych edycjach zawodów wzięło udział ponad 2 miliony dzieci.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(AMS, 27.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.