Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurosport Player zwolnił abonentów z najbliższej płatności za usługę

Subskrybenci Eurosport Player zostali zwolnieni z najbliższej opłaty (screen Tv.eurosport.pl)

Eurosport Player z powodu braku transmisji sportowych zwolnił abonentów z najbliższej opłaty za serwis. Subskrybenci cyfrowi Eleven Sports zyskali z kolei dostęp do sekcji VoD z meczami piłkarskimi.

"Zdajemy sobie sprawę z tego, że w najbliższych tygodniach będziemy spędzać wiele czasu w domu, więc wprowadziliśmy na ten czas ułatwienia dla naszych klientów i abonentów. Reagujemy na bezprecedensową sytuację, w jakiej się znaleźliśmy – pracujemy nad naszym programem, aby dać widzom dostęp do najlepszych momentów ich ukochanych dyscyplin" - informuje biuro prasowe Eurosportu. W przyszłym tygodniu nadawca ma przypomnieć zawody Pucharu Świata w biathlonie, relacje z ostatniego Rajdu Dakar i mecze wielkoszlemowe Rafaela Nadala.

"Organizatorzy wydarzeń sportowych, które mamy w swoim portfolio, intensywnie szukają rozwiązań, które pozwoliłyby im wznowić rozgrywki w bezpieczny sposób. Im również zależy na tym, aby wymuszona przez pandemię przerwa trwała jak najkrócej. Bardzo uważnie obserwujemy ich prace i nasze dalsze decyzje dotyczące serwisu online będą zależały od rozwoju sytuacji w najbliższych tygodniach. Obecnie koncentrujemy się na pozyskiwaniu atrakcyjnych treści, które wzbogacą naszą ramówkę" - informuje z kolei Eleven Sports.

Eleven Sports 1 zaczął emitować program "Eleven Call Live". Telewizja pokazywać będzie m.in. najlepsze wyścigi Roberta Kubicy w Formule 1 oraz filmy dokumentalne o F1 i tematyce piłkarskiej. "Specjalnie dla abonentów naszego serwisu online kilka dni temu uruchomiliśmy sekcję VoD. Zamieszczamy w niej pamiętne mecze z tego i poprzednich sezonów, które można oglądać w ramach aktywnego abonamentu, bez potrzeby wnoszenia dodatkowych opłat" - podaje Eleven Sports.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(KOZ, 27.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.