Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet promuje na stronie głównej płatne treści Newsweek.pl i Forbes.pl

Usługa oparta jest na integracji platform Ring Publishing i Piano (screen: Onet.pl)

Na stronie głównej Onetu pojawiła się nowa sekcja z treściami prowadzącymi do płatnych serwisów subskrypcyjnych Forbes.pl oraz Newsweek.pl.

Usługa oparta jest na integracji cyfrowej platformy wydawniczej Ring Publishing, na której wydawane są zarówno Forbes.pl, jak i Newsweek.pl, z platformą Piano, dostarczającą usługę zarządzania treściami płatnymi.

W ramach subskrypcji Forbes.pl użytkownicy uzyskują nielimitowany dostęp do wszystkich treści Forbes.pl, miesięcznika "Forbes Polska", magazynu "Forbes Women" i tłumaczeń najlepszych tekstów amerykańskiego Forbes.com.

W przypadku Newsweeka.pl subskrybenci mają nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisu, tygodnika "Newsweek Polska" i autorskich newsletterów pisanych przez publicystów pisma.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(MNI, 26.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.