Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Amazon Prime Video z darmową ofertą dla dzieci

Amazon udostępnia za darmo filmy dla dzieci (screen: Primevideo.com)

Amazon na swojej platformie streamingowej udostępnił bezpłatnie ponad 40 filmów i programów dla dzieci. Oferta przysługuje wszystkim na świecie oglądającym Amazon Prime Video.

Wcześniej, aby oglądać te treści, trzeba było płacić za subskrypcję serwisu. Teraz wystarczy się zarejestrować, a następnie stworzyć konto na Amazon Prime Video, na które trzeba się zalogować. Oferta zawiera dwie sekcje - dla przedszkolaków i dla dzieci w wieku od lat 6 do 11. Jest bezterminowa. Prawdopodobnie będzie obowiązywać do czasu aż zmniejszą się kłopoty z koronawirusem.

W Stanach Zjednoczonych wybór obejmuje seriale dla dzieci, takie jak „Daniel Tiger's Neighborhood”, „Arthur” i „Bali” oraz produkcje Amazon Originals, takie jak „Pete the Cat”, „The Stinky Dirty Show” i „Costume Quest”. W Polsce dostępnych jest 17 tytułów.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(MAC, 26.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.