Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marka Tarczyński prowadzi transmisje zawodów e-sportowych

Studio, z którego transmitowane są nagrania, znajduje się w Warszawie (fot. materiały prasowe)

Producent wędlin Tarczyński stworzył kanał Tarczyński Studio Live na platformie Twitch. Transmituje na nim zawody e-sportowe.

Prowadzącym kanał jest Mateusz Hax Ogonowski, komentator e-sportowy, znany z pracy jako dziennikarz TVP Sport. Poza regularnymi transmisjami z rozgrywek w Tarczyński Studio Live organizowane będą turnieje dla amatorów pod nazwą Tarczyński ChampionChips. Podczas transmisji fani mogą brać udział w dyskusjach i wygrywać nagrody.

Start kanału związany jest z rynkową premierą Chipsów Mięsnych marki. „Dostrzegamy fenomen graczy i rosnącej przy tym społeczności. To zjawisko świetnie wpisuje się w strategię rozwoju marki Tarczyński” - komentuje Tomasz Tarczyński, dyrektor marketingu Tarczyński SA.

Głównym partnerem studia, które zostało wyposażone tak, by umożliwić regularne treningi e-sportowe, jest zespół Cyberwolves, specjalizujący się w organizacji działań i komunikacji skierowanej do gamerów. Partnerami studia są też Optimus, I-BOX i PRO-Gamer.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(IKO, 26.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.