Dział: PRASA

Dodano: Marzec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzech finalistów Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska

Zwycięzca otrzyma dyplom oraz 10 tys. zł

Wojciech Boczoń (Bankier.pl), Bartłomiej Godusławski ("Dziennik Gazeta Prawna") i Maciej Rudke ("Parkiet" i "Rzeczpospolita") to finaliści piątej edycji Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska.

Bartłomiej Godusławski został doceniony za cykl publikacji w „DGP” o poszkodowanych tzw. aferą GetBack, Wojciech Boczoń za cykl publikacji w portalu Bankier.pl o kłopotach kredytobiorców kredytu „Alicja”, a Maciej Rudke za cykl publikacji w „Rzeczpospolitej” i „Parkiecie” o zmieniającej się sytuacji prawnej tzw. frankowiczów w ich relacjach z bankami.

Zwycięzca otrzyma dyplom oraz 10 tys. zł.

Ogłoszenie nazwiska laureata i wręczenie nagrody odbędzie się podczas gali w Warszawie, której termin zostanie ustalony po unormowaniu się sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(SK, 23.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.