Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN zawiesza emisję seriali oraz nowych programów, sięgnie po powtórki

Wśród zawieszonych pozycji jest tegoroczna nowość TVN - serial "Kod genetyczny" z Karoliną Gruszką (fot. materiały prasowe)

TVN zawiesza emisję dziewięciu pozycji, w tym seriali "Kod genetyczny" i "Chyłka - kasacje", talk-show "Kuba Wojewódzki" i "Kuchennych rewolucji". Z nieoficjalnych informacji wynika, że "Kod genetyczny" dalej oglądać będzie można w Playerze.

- Nie mieliśmy dotychczas do czynienia z taką sytuacją – nikt nie miał – że musimy wstrzymać prawie wszystkie nagrania zarówno dla TVN, jak i dla innych kanałów grupy. Większość już nagranych programów utrzymujemy na emisji, ale musimy przygotować się na dłuższą przerwę w produkcji - informuje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Niektóre programy zostawiamy na dalszą część roku. Mam nadzieję, że uda się wznowić nagrania na tyle szybko, żeby przynajmniej jesienna ramówka zbytnio nie ucierpiała - dodaje.

Od 29 marca TVN nie będzie pokazywać nowych odcinków programu "Co za tydzień" Oliviera Janiaka.

Od 30 marca zawieszona będzie emisja serialu "Kod genetyczny" oraz premierowych odcinków serialu paradokumentu "Ukryta prawda" i teleturnieju "Milionerzy". Zamiast "Kodu genetycznego" w poniedziałki o 21.30 oglądać będzie można reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia" - program wraca do TVN, był przeniesiony do TVN Siedem. Jak się dowiedzieliśmy, "Kod genetyczny" będzie dostępny w ofercie subskrypcyjnej Playera. Nowe odcinki "Ukrytej prawdy" i "Milionerów" zostaną zastąpione powtórkami.

Od 31 marca anulowana będzie emisja talk-show "Kuba Wojewódzki" i magazynu reporterskiego "Superwizjer". Od 2 kwietnia nie będą emitowane nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" - powtórki zajmą miejsce premier. 4 kwietnia przestanie być nadawany program Ewy Drzyzgi "36,6 - wydanie specjalne". 4 kwietnia nie rozpocznie się również emisja serialu "Chyłka - kasacja".

TVN utrzymuje emisję programów "MasterChef Junior" i "Ameryka Express", seriali "Motyw" i "Na Wspólnej", a także "Dzień dobry TVN" i "Uwagi".

Emisję części programów zawiesiły również TVP i Polsat.

W piątek biuro reklamy TVN opublikowało cennik reklam na kwiecień. Najdroższymi pozycjami są "Fakty" i nadawany po nich program "Uwaga! Koronawirus" - najdroższy, 30-sekundowy spot kosztuje przy nich 65,3 tys. zł.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(KOZ, 23.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.