Dział: RADIO

Dodano: Marzec 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pracownik Polskiego Radia 24 zakażony koronawirusem

Pracowników Polskiego Radia poinformowała prezes rozgłośni Agnieszka Kamińska (fot. Wikimedia Commons)

W czwartek wieczorem jeden z pracowników Polskiego Radia 24 został zdiagnozowany pozytywnie na obecność koronawirusa - poinformowała pracowników prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.

"PR24 jest w stałym kontakcie z właściwymi służbami państwowymi, które już podjęły działania i postępuje według ich zaleceń. Dodatkowo, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pozostałym pracownikom, a także zagwarantować ciągłość emisji programu, co jest wymogiem wobec nadawcy publicznego, Polskie Radio natychmiast wdrożyło wszelkie przewidziane w takim przypadku – i wcześniej przygotowane – procedury. Dzięki temu, z pewnymi zmianami, emisja programu będzie kontynuowana" - można przeczytać w mailu, który Agnieszka Kamińska wysłała pracownikom w piątek rano.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.