Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eleven Sports pokaże australijską ligę piłkarską

- W każdy weekend chcemy transmitować maksymalną liczbę meczów z Australii - zapowiada Patryk Mirosławski (fot. Pixabay.com)

Od piątku Eleven Sports 1 będzie transmitować mecze australijskiej Hyundai A-League.

Eleven Sports zwraca uwagę, że Hyundai A-League jest jedną z nielicznych lig na świecie, która w ostatnim czasie nie wstrzymała rozgrywek. Już w piątek rano będzie można oglądać mecze Central Coast Mariners - Melbourne City FC i Brisbane Roar FC - Newcastle Jets. Na sobotę zaplanowane zostały derby Sydney z udziałem lidera tabeli - Sydney FC. W poniedziałek kibice zobaczą m.in. spotkanie Perth Glory - Western United FC, w którym w barwach gości powinien zagrać polski bramkarz Filip Kurto.

"Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom polskich widzów, którzy podobnie jak my są spragnieni futbolu na żywo w tym trudnym czasie, dlatego w każdy weekend chcemy transmitować maksymalną liczbę meczów z Australii" - zapowiedział w komunikacie Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports w Polsce.

Sezon Hyundai A-League trwa do końca kwietnia.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.