Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport wprowadza poranny program na żywo

- Poranek z Polsatem Sport to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania entuzjastów sportu - stwierdza Marian Kmita (fot. Pexels.com)

Polsat Sport i Polsat Sport News od czwartku emituje nowe pasmo informacyjno-edukacyjne "Poranek z Polsat Sport". Ramówkę zmienił także inny kanał Telewizji Polsat - Superstacja.

W "Poranku z Polsat Sport" pojawią się informacje ze świata sportu, rozmowy z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia.

"Poranek z Polsatem Sport to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania entuzjastów sportu, którzy często nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości zdominowanej przez koronawirusa. Zamknięte siłownie, boiska czy baseny oraz seryjnie odwoływane imprezy sportowe pozbawiły kibiców ukochanej formy rozrywki" - stwierdził w komunikacie Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

"Poranek z Polsat Sport" oglądać będzie można w dni powszednie między 7 a 9 rano w Polsat Sport News i Polsat Sport, a także w serwisie Polsatsport.pl i w Ipli. Program nie będzie miał stałego prowadzącego, przy każdym wydaniu pracować ma kilku prezenterów (przy pierwszym będą to Marcin Lepa, Paulina Chylewska i Marek Magiera).

Jednocześnie nadawca zapowiada, że kanały sportowe Polsatu rozpoczynają cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat.

Z kolei Superstacja od środy emituje pięciogodzinny program "Super Temat. Korona Kryzys", który oglądać można od 13 do 18. Przewidziano w nim rozmowy telefoniczne z widzami. Program poprowadzi Agnieszka Ludwisiak-Wypior. Emisja pozostałych pozycji na żywo została zawieszona.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 19.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.