Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarz z Australii, który rozmawiał z żoną Toma Hanksa, ma koronawirusa

Ze swoim kolegą australijscy dziennikarze mogą teraz rozmawiać tylko za pośrednictwem internetu (screen: YouTube/extra TV)

Richard Wilkins, dziennikarz, który ponad tydzień temu spotkał się z aktorką Ritą Wilson, żoną Toma Hanksa, ma koronawirusa. Aktorska para przebywała ostatnio w izolatkach w szpitalu w Sydney.

Redaktor ds. rozrywki w australijskiej telewizji Channel Nine Network powiedział, że nie odczuwa żadnych objawów, został przebadany po spotkaniach z aktorką - w telewizyjnym studiu i operze w Sydney.

Ostatnio przypadki zarażenia koronawirusem potwierdzono też w dublińskiej redakcji "Irish Times", gdzie zaraził się jeden z dziennikarzy, a także w londyńskim biurze magazynu "Vogue House" wydawanego przez amerykański koncern Condé Nast. W tym drugim przypadku to pracownik administracji.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o przypadku zarażenia się COVID-19 przez pracownika duńskiej telewizji, który chorobę przywiózł z Włoch.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 19.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.