Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP zawiesza produkcję muzycznego show "Star Voice"

Zarząd TVP zdecydował o zawieszeniu produkcji i emisji na dwa tygodnie (screen YouTube.com/TVP VOD)

Telewizja Polska jednak zdecydowała się zawiesić produkcję show "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Jeszcze na początku tygodnia spółka przekonywała, że program nadal będzie realizowany.

"W związku z zagrożeniem epidemicznym w kraju, dbając o dobro i zdrowie uczestników, prowadzących i jurorów oraz całej ekipy programu »Star Voice. Gwiazdy mają głos«, zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o zawieszeniu produkcji i emisji show na okres najbliższych dwóch tygodni" - poinformowała TVP w środę.

Ale w poniedziałek telewizja informowała, że co prawda wszystkie produkcje zostają zawieszone do odwołania, nadal realizowane będą "Pytanie na śniadanie" i "Star Voice". "Programy te realizowane są wyłącznie przez TVP (bez współproducentów zewnętrznych) z rygorystycznym zachowaniem wyznaczonych przez GIS zasad bezpieczeństwa epidemicznego" - przekonywało wówczas biuro prasowe spółki.

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" zadebiutował w TVP 2 w piątek 28 lutego o 20.35. Do tej pory pokazano trzy odcinki programu, realizowanego na żywo z udziałem publiczności. Zgromadziły one średnio 1,62 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 19.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.