Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Tomasza Lisa wraca do Onetu, odcinki po premierze tylko za paywallem

W związku z sytuacją epidemiologiczną większość rozmów w programie będzie się odbywać za pomocą łączeń wideo (screen: YouTube.com/Tomasz Lis.)

Program "Tomasz Lis" wrócił do ramówki Onetu (Ringier Axel Springer Polska). Jest emitowany o godz. 18 w poniedziałki. Oglądanie transmisji na żywo jest bezpłatne, potem audycja trafia za paywall.

Program Tomasza Lisa na żywo jest emitowany na Onet.pl, Newsweek.pl, na Facebooku i na Twitterze. Po premierze odcinki będą dostępne tylko dla subskrybentów Newsweek.pl. Docelowo ograniczony do tej grupy ma zostać też dostęp do sezonów archiwalnych. Jak informuje RAS Polska, formuła programu będzie dostosowywana do bieżącej sytuacji w kraju, a większość rozmów będzie się odbywać za pomocą łączeń wideo.

Wśród propozycji dostępnych dla subskrybentów Newsweek.pl znalazł się również program "Kandydaci w Newsweeku" – cykl spotkań na żywo prowadzonych przez dziennikarzy "Newsweeka". Pierwsza debata, która odbyła się 12 marca z udziałem Szymona Hołowni, jest już dostępna w ofercie Newsweek.pl. Premiera kolejnej debaty – z Robertem Biedroniem – 18 marca o godz. 15.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 17.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.