Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zapowiedziano start Disney+ w Polsce, ale informacja została usunięta

Disney+ działa od 12 listopada 2019 roku (fot. materiały prasowe)

Polska została wymieniona wśród krajów, w których usługa Disney+ ma pojawić się latem. Informacja na stronie europejskiego oddziału koncernu została jednak zaktualizowana i brak w niej Polski.

W datowanym na 6 marca komunikacie Disney zapowiedział pojawienie się latem usługi streamingowej Disney+ w Polsce, Belgii, Portugalii i krajach nordyckich. Informację zauważyło kilka serwisów branżowych i fanowskich. Komunikat został jednak zredagowany i nie ma w nim już Polski.

Press

Zrzut ekranu z pierwszą wersją komunikatu został zamieszczony m.in. w serwisie Naekranie.pl (screen: Naekranie.pl)

- Nasze plany nie uległy zmianie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, start Disney+ w Polsce przewidywany jest na rok 2021 - powiedziała "Presserwisowi" Marta Szafrańska, director corporate communications, publicity & corporate citizenship w The Walt Disney Company. Koncern nie wyjaśnia, dlaczego Polskę wymieniono w pierwszej wersji komunikatu.

Disney+ działa od 12 listopada ub.r. Najpierw pojawił się w USA, a tydzień później w Australii i Nowej Zelandii. Od 24 marca usługa będzie dostępna dla widzów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii Austrii oraz Szwajcarii.

Galeria: World Press Photo - 2020 nominacje do Zdjęcia Roku i Fotoreportażu Roku

(PAZ, 09.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.