Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"El Pais" wprowadza opłaty za dostęp do treści w internecie

Materiały publikowane w sieci przez „El Pais” zostaną zamknięte za paywallem metrycznym (screen: Elpais.com)

Największy hiszpański dziennik „El Pais” zapowiedział, że w najbliższych tygodniach wprowadzi opłaty za dostęp do swoich materiałów publikowanych w internecie.

Materiały publikowane w sieci przez „El Pais” zostaną zamknięte za paywallem metrycznym. Czytelnicy będą mieli bezpłatny dostęp do 10 tekstów miesięcznie. Po przekroczeniu tego limitu będą mogli wykupić subskrypcję elektroniczną – za 10 euro miesięcznie, przy czym dostęp do treści w pierwszym miesiącu ma kosztować 1 euro. Prenumeratorzy wersji papierowej dziennika nie będą musieli płacić dodatkowo za dostęp do wersji elektronicznej. Obecnie redakcja „El Pais” prowadzi akcję informacyjną, w której tłumaczy, dlaczego wprowadza opłaty za dostęp do swoich treści. 

„El Pais” ukazuje się od 1976 roku. Obecnie dziennik zatrudnia prawie 380 dziennikarzy.

Galeria: World Press Photo - 2020 nominacje do Zdjęcia Roku i Fotoreportażu Roku

(MAK, 06.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.