Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Weszlo.com ma nowe logo i layout

Na stronie głównej serwisu jest nowe logo, stary logotyp został zachowany dla działu Weszło (screen: Weszlo.com)

Serwis sportowy Weszlo.com pojawił się w odświeżonym layoucie z nowym logotypem. Zmieniła się nawigacja i komentarze na stronie.  - Strona lepiej pokazuje każdą z odnóg naszej działalności - mówi Krzysztof Stanowski.

"Strona główna została podzielona na działy, których kolejność będzie się zmieniać, w zależności od aktualnych wydarzeń i dziennego zapotrzebowania. Na przykład w czasie igrzysk olimpijskich to pewnie »Kierunek Tokio« będzie na samej górze, a w piątki podbijemy wyżej dział bukmacherski, który jest dla nas niezwykle ważny z biznesowego punktu widzenia" - napisał na stronie założyciel serwisu Krzysztof Stanowski.

- Zmieniliśmy stronę główną, aby lepiej wyeksponować treści. Dziś są one bardziej czytelne, wcześniej wpadały do jednego feedu, można było się pogubić. Dziś strona lepiej pokazuje każdą z odnóg naszej działalności – mówi "Presserwisowi" Stanowski. 

Na stronie głównej serwisu jest nowe logo, stary logotyp został zachowany dla działu Weszło.

Zmieniły się również komentarze na stronie. - Wróciliśmy do odautorskich. Czasy, kiedy czytelnicy intensywnie korzystali z facebookowych komentarzy, minęły – tłumaczy Stanowski. Zmiany pojawiły się w serwisie we wtorek wieczorem.

Stanowski dodał, że w 2020 roku ponownie ruszy serwis motoryzacyjny Wjechalo.com, który w 2019 roku działał przez miesiąc i został zawieszony. Na razie nie precyzuje, kiedy dokładnie serwis powróci.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 05.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.