Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe formaty i nowi prowadzący w "Dzień dobry TVN"

Program prowadzą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski (fot. materiały prasowe)

TVN wprowadził nowe formaty w programie „Dzień dobry TVN”. Od 5 marca na antenie pojawią się cykle tematyczne poświęcone urodzie, ogrodnictwie i majsterkowaniu, będą też nowi prowadzący.

W tygodniu w ramach „DD TVN” prezentowany będzie cykl „Raz, dwa, trzy – piękna Ty”, w którym styliści, makijażyści i fryzjerzy będą przeprowadzać metamorfozy osób, które zgłoszą się do programu. Cykl „Co z tego wyrośnie?” poświęcony będzie ogrodnictwu, a „Sama to ogarniesz!” - to skierowany do kobiet cykl poświęcony domowym naprawom i aranżacji wnętrz. W weekendy emitowany będzie z kolei cykl „Świat według Tadka”, w którym pokazane zostaną sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem.

Od 5 marca w "DD TVN" pojawią się nowi prowadzący: była Miss Polonia Paulina Krupińska-Karpiel i prezenter Radia Zet Damian Michałowski, który w 2017 roku był gospodarzem w Polsacie reality show "Wyspa przetrwania". W programie rozpoczyna pracę nowa prezenterka pogody Diana Kautz.

Galeria: Orły 2020

(IKO, 05.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.