Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Veltins sponsorem głównym Turnieju Czterech Skoczni

Veltins jest jednym z czterech głównych sponsorów Turnieju Czterech Skoczni (fot. Facebook.com/veltins)

Niemiecki browar Veltins będzie sponsorem głównym Turnieju Czterech Skoczni do końca sezonu 2021/2022. Turniej odbywa się na przełomie grudnia i stycznia w Niemczech i Austrii. 

Veltins już wcześniej sponsorował imprezę. Na mocy nowej umowy jest jednym z czterech głównych sponsorów turnieju skoków narciarskich. Pozostałe to sieć sklepów Bauhaus, producent drzwi i bram Hörmann oraz oleju silnikowego Liqui Moly.

Oprócz praw do Turnieju Czterech Skoczni browar będzie oficjalnym sponsorem zawodów pucharu świata w Ruka (Finlandia), Engelbergu (Szwajcaria), Val di Fiemme (Włochy) i Lahti (Finlandia). Będzie także sponsorować mistrzostwa świata w biathlonie oraz puchar świata w bobslejach i skeletonie w Winterbergu.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 04.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.