Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Architektura.murator.pl wkrótce z otwartym dostępem

Jak informuje wydawca, w serwisie znajduje się ponad 10 tys. artykułów (screen:Architektura.muratorplus.pl)

Internetowy serwis miesięcznika "Architektura Murator" (Grupa ZPR Media), który dotychczas mogło czytać 20 tys. zarejestrowanych użytkowników, zostanie udostępniony dla wszystkich w połowie marca.

Jak informuje wydawca, w serwisie znajduje się ponad 10 tys. artykułów autorstwa architektów i krytyków architektury. "Chcielibyśmy, aby serwis, poprzez udostępnienie swoich treści wszystkim użytkownikom internetu, wzmocnił funkcję edukacyjną »Architektury Murator« w zakresie promowania wiedzy o architekturze i jej istotnej roli w życiu każdego człowieka" - mówi cytowana w komunikacie Ewa P. Porębska, redaktor naczelna miesięcznika.

Redaktorem prowadzącym serwisu jest Tomasz Żylski, redaktor miesięcznika. Jak wynika z danych ZKDP, w pierwszych trzech kwartałach 2019 roku "Architektura Murator" miał sprzedaż na poziomie 3136 egz. (spadek o 10,17 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2018 roku).

Galeria: World Press Photo - 2020 nominacje do Zdjęcia Roku i Fotoreportażu Roku

(JSX, 04.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.