Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Jankowski gospodarzem "Debaty tygodnia" w Polsat News

Grzegorz Jankowski w "Debacie tygodnia" zadebiutuje w najbliższą sobotę (fot. materiały prasowe)

Grzegorz Jankowski zastąpi Eryka Mistewicza w roli prowadzącego program "Debata tygodnia" w Polsat News.

Jankowski będzie gospodarzem programu od najbliższej soboty. "Debatę tygodnia" oglądać można co tydzień o 20.30, od początku stycznia. Jankowski pozostaje autorem programu "Punkt widzenia" w Polsat News. Jest także dyrektorem programowym Superstacji.

Dotychczasowy prowadzący "Debatę tygodnia" Eryk Mistewicz, jak informowaliśmy, poprowadzi nowy program w Polsat News - "Wszystko co najważniejsze". Będzie on powstawać we współpracy z miesięcznikiem "Wszystko co najważniejsze" - Mistewicz jest prezesem wydającego tytuł Instytutu Nowych Mediów. Wcześniej pismo współpracowało z Polsat News przy "Debacie tygodnia".

Wśród gości nowego programu mają być m.in. historycy, pisarze, filozofowie, stratedzy, a także prezydenci miast czy szefowie think tanków. "Wszystko co najważniejsze" oglądać będzie można od najbliższego weekendu w niedziele o 18.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 04.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.