Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wspólny projekt Coca-Coli i Local Heroes

Coca-Cola jest głównym motywem ubrań (fot. materiały prasowe)

Coca-Cola (The Coca-Cola Company) rozpoczęła współpracę z firmą odzieżową Local Heroes. Wspólnie stworzyły limitowaną linię ubrań streetwearowych, która wsparta jest kampanią reklamową w internecie i telewizji.

Coca-Cola jest głównym motywem ubrań. W działaniach wykorzystano także slogan reklamowy koncernu: „Express your taste”. Ubrania dostępne są wyłącznie w sklepach Sizeer. Twarzami kampanii zostali Karolina Pisarek, Nikodem Rozbicki i Smolasty.

Działania reklamowe prowadzone są w telewizji, internecie, w tym w mediach społecznościowych. Głównym elementem kampanii jest promocja loterii konsumenckiej, która ruszy 2 marca (nagrodami są produkty z kolekcji Coca-Cola x Local Heroes).

Za przygotowanie koncepcji kampanii i kreacji (do telewizji i mediów społecznościowych) odpowiada McCann, a za produkcję dom produkcyjny Lucky Luciano. Spot wyreżyserował Maciej Bieliński. Agencja LiquidThread przygotowała bot promocyjny kampanii display i zajęła się obsługą mediów społecznościowych. Za przygotowanie materiałów BTL i obsługę promocji konsumenckiej odpowiada agencja Fortis. Za planowanie mediów i współpracę z influencerami - MediaCom. Event promujący kolekcję ubrań przygotowała agencja Brave, a działaniami PR zajęła się agencja Big Picture.

(IKO, 02.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.