Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PGE rozstało się z szefową komunikacji i z rzecznikiem prasowym

Monika Krajewska w PGE pracowała od trzech lat (fot. archiwum prywatne)

Monika Krajewska, dotychczasowa dyrektor departamentu zarządzania komunikacją i marketingiem w PGE Polskiej Grupie Energetycznej oraz jej zastępca i rzecznik prasowy Maciej Szczepaniuk rozstali się z firmą.

Krajewska i Szczepaniuk zakończyli pracę w PGE za porozumieniem stron. Nie podają dalszych planów zawodowych. Biuro prasowe PGE nie podaje też, kto ich zastąpi.

Monika Krajewska w PGE pracowała od trzech lat, ostatnio na stanowisku dyrektora departamentu zarządzania komunikacją i marketingiem (zaczynała w 2017 roku jako zastępca dyrektora departamentu marketingu i komunikacji). W latach poprzednich była współwłaścicielką CapePoint Group i Green Stream Communication. Związana była także z Ministerstwem Finansów jako zastępca dyrektora i z PKN Orlen jako PR specialist/coordinator.

Maciej Szczepaniuk związany był z PGE od ponad sześciu lat. Wcześniej był dziennikarzem - w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Rzeczpospolitej”.

(IKO, 24.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.