Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piłkarski ekspert Andrzej Strejlau będzie reklamował TUZ Ubezpieczenia

Andrzej Strejlau jest ekspertem telewizyjnym i komentatorem (screen Youtube/Przeglad Sportowy)

Andrzej Strejlau, w przeszłości m.in. selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, a obecnie ekspert i komentator TVP Sport, został ambasadorem reklamowym marki TUZ Ubezpieczenia.

W ramach kooperacji komentator piłkarski związał się z marką umową ubezpieczeniową. Dodatkowo będzie reklamował polisy oferowane przez firmę. W tym zakresie jednak brak jeszcze szczegółów. - Chcieliśmy się związać z osobą uczciwą, o nienagannej reputacji, symbolem prawości, ale zarazem bardzo doświadczoną, czyli raczej starszą. Oczywiście o wielu osobach można powiedzieć, że są uczciwe, że mają nieposzlakowaną reputację. Tyle że niewiele jest osób, które pozostały uczciwe mimo kilkudziesięciu lat pracy w branży niezwykle narażonej na korupcję - oświadczył Piotr Zadrożny, prezes firmy.

Andrzej Strejlau był asystentem Kazimierza Górskiego podczas zakończonych przez piłkarską reprezentację Polski medalem Mistrzostw Świata w 1974 roku. Sam pełnił funkcję selekcjonera w latach 1989-1993. Prowadził wiele klubów polskich i zagranicznych. Od lat jest ekspertem telewizyjnym i komentatorem. W ub.r. ukazała się książka wywiad na bazie jego wspomnień, napisana wspólnie z dziennikarzem TVP Sport Jerzym Chromikiem. W poniedziałek na antenie TVP Sport obchodzono jego jubileusz (w środę 19 lutego skończył 80 lat).

(MAC, 21.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.