Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Bugajski kieruje biurem komunikacji w Grupie PZU

Piotr Bugajski z Grupą PZU związany jest od blisko czterech lat (fot. materiały prasowe)

Piotr Bugajski został dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej w Grupie PZU. Zastąpił Damiana Ziąbera, który rozstał się z ubezpieczycielem.

Piotr Bugajski z Grupą PZU związany jest od blisko czterech lat. Przez ostatnie pół roku był dyrektorem ds. relacji z mediami (odpowiadał za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych w zakresie promocji działań i produktów Grupy PZU), a wcześniej był m.in. dyrektorem ds. promocji produktów emerytalnych. Do 2016 roku był pierwszym zastępcą redaktora naczelnego tabloidu "Fakt". Pracował także w Polskim Radiu i Polskiej Agencji Prasowej.

Damian Ziąber pracował w Grupie PZU od kwietnia 2019 roku. Wcześniej był rzecznikiem prasowym i PR managerem Prudential w Polsce. Ma "kontynuować pracę w obszarze komunikacji i PR".

(IKO, 20.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.