Dział: INTERNET

Dodano: Luty 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Włodarczyk jednym z prowadzących "Sekcję piłkarską" na Sport.pl

Do dwójki prowadzących "Sekcję piłkarską" dołączy Tomasz Włodarczyk (fot. materiały prasowe)

W poniedziałek 17 lutego startuje trzeci sezon programu nadawanego na Sport.pl (Agora) formatu wideo "Sekcja piłkarska". Do grona prowadzących dołączy Tomasz Włodarczyk.

W poprzednich sezonach - w poniedziałki o godz. 20 - program prowadzili Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski. Do tej pory rozmowy na żywo z gośćmi oraz ekspertami związanymi z piłką nożną w serwisach portalu i na YouTube zostały odtworzone ponad 24 mln razy.

Premierowy odcinek nowego sezonu „Sekcji piłkarskiej" poprowadzą Paweł Wilkowicz i – po raz pierwszy – Tomasz Włodarczyk. – To będzie bardzo długi i intensywny sezon, bo przed nami rok piłkarskich Mistrzostw Europy. Dlatego dołącza do nas Tomek Włodarczyk jako nowy prowadzący, a to gwarancja informacji z pierwszej ręki – mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl. Wszystkie odcinki nowej serii programu będą realizowane na żywo w sklepie piłkarskim R-GOL w Warszawie.

Tomasz Włodarczyk do Sport.pl przyszedł 1 stycznia 2020 roku. Przez ponad sześć lat był dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”, a w latach 2013-2018 pełnił funkcję wicenaczelnego tytułu. Wcześniej pracował m.in. w Orange Sport oraz w „Fakcie”.

(MAC, 17.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.