Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Weronika Mirowska z Platige Image do Fundacji Grand Press

Weronika Mirowska zostanie wiceprezes Fundacji Grand Press (fot. materiały prasowe)

Weronika Mirowska, business development director w Platige Image, z końcem kwietnia przechodzi do Fundacji Grand Press na stanowisko wiceprezesa. Będzie odpowiadać za pozyskiwanie funduszy, nadzór ze strony fundacji nad organizacją konkursów i eventów oraz współpracę międzynarodową.

– Nie zamierzam całkowicie porzucać filmu i reklamy, której poświęciłam kilkanaście lat zawodowego życia, ale teraz chcę się poświęcić zadaniu z misją. Będę przekonywać ludzi biznesu oraz donorów zagranicznych grantów, że warto właśnie dziś wspierać dziennikarzy w Polsce. Chcę pracować z tymi, którzy wciąż wierzą w wolność słowa – stwierdza Mirowska.

Weronika Mirowska od kilku lat, również w ramach swoich zadań w Platige Image, współpracowała z Fundacją Grand Press przy organizacji konkursów Grand Press, Grand Press Photo i Grand Video Awards.

W tym roku odpowiada merytorycznie za Grand Press Photo oraz nadzoruje ze strony fundacji organizację konkursów: AD WO/MAN, Grand Video Awards i Grand Press.

Przed Platige Image Mirowska pracowała w studiach produkcyjnych i postprodukcyjnych, m.in. ATM, Film Garden, Orka i Coloroffon. 

(CP, 14.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.