Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Grzymkowska wraca do agencji VMLY&R

Agnieszka Grzymkowska będzie koordynowała i nadzorowała współpracę pomiędzy zespołem, klientem a zasobami WPP (fot. materiały prasowe)

Po ponadpółtorarocznej przerwie do agencji VMLY&R wróciła Agnieszka Grzymkowska. Objęła nowo utworzone stanowisko WPP danteam regional lead.

WPP danteam regional lead to stanowisko utworzone w nowej strukturze dedykowanej markom z portfolio Danone EDP (Essential Dairy And Plant-Based Products) w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Agnieszka Grzymkowska będzie koordynowała i nadzorowała współpracę pomiędzy zespołem, klientem a zasobami WPP m.in. z VMLY&R, MediaCom i Geometry w całym regionie.

Grzymkowska przez dziewięć lat jako client engagement director kierowała w VML działem współpracy z klientem, zarządzała zespołem accountów i pracami dla klientów agencji. Wcześniej związana z takimi firmami jak McCann i Ogilvy. Pracowała dla największych międzynarodowych i polskich marek, w tym: Danone, Coca-Cola, Ferrero, Dove, Benckiser, Unilever, PZU, PLL LOT, mBank, IKEA i wielu innych.

(AMS, 13.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.