Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Sosnowski szefem client service w Result Media

Mariusz Sosnowski odpowiada za koordynację prac działu i budowanie długofalowych relacji z klientami (fot. materiały prasowe)

Mariusz Sosnowski został dyrektorem działu client service w Result Media.

Na nowo utworzonym stanowisku Sosnowski odpowiada za koordynację prac działu i budowanie długofalowych relacji z klientami. Do jego zadań należy rozwój kompetencji zespołu i oferty agencji w zakresie nowych obszarów biznesowych, a także wdrażanie proponowanych rozwiązań i monitoring branżowych trendów. Mariusz Sosnowski awansował ze stanowiska client service leader. Do Result Media dołączył rok temu jako account executive. Z branżą marketingu internetowego związany jest od 12 lat.

Agencja Result Media istnieje od 2014 roku. Jest jedną ze spółek wspieranych przez fundusz venture capital KnowledgeHub.

(IKO, 11.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.