Dział: INTERNET

Dodano: Luty 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Pietrzak przechodzi ze Sport.pl do Newonce.sport

Piotr Pietrzak dołączył do Newonce.sport (fot. materiały prasowe)

Piotr Pietrzak dołączył do grupy Newonce.media, gdzie objął nowo powstałe stanowisko business ownera serwisu Newonce.sport.

Pietrzak odpowiedzialny będzie za rozwój biznesu, budowanie relacji z branżą reklamową i poszerzanie kompetencji serwisu w obszarze wideo. Ma ściśle współpracować z Michałem Michalskim, CEO Newonce.media, oraz działami reklamy i marketingu grupy.

Pietrzak poprzednio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego portalu Sport.pl (Agora). W 2008 roku, jako general manager, był odpowiedzialny za stworzenie polskiego oddziału Havas Sports & Entertainment. W latach 2014-2015 był dyrektorem zarządzającym polskim oddziałem Sportfive (obecnie Lagardere Sports & Entertainment), a w latach 2015-2018 dyrektorem marketingu Nike Poland.

Newonce.sport wystartował 21 stycznia br.

(KOZ, 07.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.