Dział: INTERNET

Dodano: Luty 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Chip.pl odchodzi redaktor naczelny

Konstanty Młynarczyk wcześniej był naczelnym miesięcznika "Chip" (screen YouTube.com/ChipTVpl)

Z serwisu Chip.pl odchodzi redaktor naczelny Konstanty Młynarczyk. Według naszych informacji serwis prawdopodobnie zakończy działalność.

"Ostatnie trzy lata to była piękna przygoda, a teraz pora na coś z zupełnie innej beczki" - napisał na Facebooku Konstanty Młynarczyk. Pytany przez "Presserwis" zapowiada wydanie oświadczenia wspólnie z pozostałymi wspólnikami. Z naszych informacji wynika, że Chip.pl prawdopodobnie przestanie istnieć.

Po tym jak w 2017 roku wydawnictwo Burda Media zamknęło polską wersję "Chipa", stronę Chip.pl od niemieckiego właściciela kupiła spółka L-Space, założona przez byłych dziennikarzy miesięcznika, w tym Konstantego Młynarczyka. Młynarczyk był naczelnym drukowanego "Chipa" od 2012 roku.

(KOZ, 04.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.