Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe studio RAS Polska. Można w nim realizować dwa programy jednocześnie

Ze studia będą korzystać wszystkie brandy i redakcje Ringier Axel Springer Polska (fot. materiały prasowe)

Dwa programy na żywo mogą być jednocześnie realizowane w wielofunkcyjnym studiu wideo, które uruchomił Ringier Axel Springer Polska. Jedną z jego części jest kuchnia służąca do realizacji programów kulinarnych.

Ze studiem sąsiadują dwie reżyserki. Realizację dwóch programów na żywo umożliwiają ruchome, dźwiękoszczelne ściany, służące dzieleniu przestrzeni studyjnej. - Ze studia będą korzystać wszystkie brandy i redakcje Ringier Axel Springer Polska – mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo w RAS Polska.

Press

Ze studia będą korzystać wszystkie brandy i redakcje RAS Polska (fot. materiały prasowe)

Obiekt umożliwia realizację audycji w scenografii wirtualnej. Znajdują się tam także 24 monitory bezramkowe tworzące mozaikę o wielkości 20 mkw. Jedna z części studia to kuchnia służąca realizacji programów kulinarnych. Całość wyposażona jest w oświetlenie LED i stałe światło efektowe.

Press

RAS Polska nie ujawnia kosztu inwestycji (fot. materiały prasowe)

Programy na żywo mogą być nagrywane także poza studiem w innych miejscach siedziby RAS Polska, np. w redakcjach. - Ponieważ mogliśmy biuro budować od początku i dostosować je do swoich potrzeb, umożliwiło nam to połączenie światłowodowe z dziesięcioma przestrzeniami w budynku. Dzięki temu je także możemy wykorzystywać do nagrywania programów - tłumaczy Lipska.

Press

W nowym obiekcie znajdują się też trzy niezależne pomieszczenia do nagrywania podcastów (fot. materiały prasowe)

Poza właściwym studiem wideo w nowym obiekcie znajdują się też trzy niezależne  pomieszczenia do nagrywania podcastów z odrębną reżyserką. Studio jest częścią nowej siedziby, do której w drugiej połowie ubiegłego roku przeprowadziły się wszystkie warszawskie media Ringier Axel Springer Polska.

RAS Polska nie ujawnia kosztu inwestycji.

(MNI, 30.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.