Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Transmisje Pucharu Anglii w aplikacji od BBC

Prawa do transmisji telewizyjnej Pucharu Anglii w Wielkiej Brytanii mają stacje BT Sport oraz BBC (fot. Antonia Elek/Unsplash.com)

BBC uruchomiła w płatnej aplikacji BBC iPlayer kanał dedykowany transmisjom z piłkarskiego Pucharu Anglii. Dostępny jest w dniach rozgrywania meczów.

Usługa typu pop-up polega na tym, że w dniu rozgrywania spotkań Pucharu Anglii na ekranie pokazuje się okienko, po naciśnięciu którego dostępne są transmisje. Po raz pierwszy z tej opcji skorzystano w miniony weekend, gdy odbywała się czwarta runda rozgrywek. Następna taka okazja - 4 lutego. Za pośrednictwem BBC iPlayer będzie można oglądać zarówno mecze na żywo, jak i najważniejsze wydarzenia z archiwum BBC.

Na początek, oprócz spotkań czwartej rundy Pucharu Anglii piłkarzy, pokazano też spotkanie Pucharu Anglii kobiet pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City. Prawa do transmisji telewizyjnej w Wielkiej Brytanii mają dwie stacje – BT Sport oraz BBC. W Polsce rozgrywki transmitowane są przez Eleven Sports. 

(MAC, 29.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.