Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sekielski namawia: „Wyłącz TVP, włącz myślenie”

Zdaniem Tomasza Sekielskiego tylko spadające słupki oglądalności „mogą położyć kres temu, co dzieje się w telewizji państwowej” (fot. Adam Jagielak/"Press")

Tomasz Sekielski, Dziennikarz Roku 2019, zachęca do wsparcia akcji „Wyłącz TVP, włącz myślenie”. Ogłosił też konkurs na jej projekt graficzny.

W swoim cotygodniowym programie „Sekielski Sunday Night Live” na YouTube dziennikarz powiedział, że „TV PiS to czysta propaganda, kłamstwa i oszukiwanie widzów”. Stąd pomysł na akcję „Wyłącz TVP, włącz myślenie”. „Namawiam was, abyście przekonywali swoich znajomych i rodzinę do wyłączenia TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby przeżyli bez niej tydzień, może dwa. Na próbę, może im się uda” - mówił Sekielski. Jego zdaniem tylko spadające słupki oglądalności „mogą położyć kres temu, co dzieje się w telewizji państwowej”.

We wtorek dziennikarz ogłosił na Facebooku konkurs na projekt logo akcji, które będzie można wykorzystać do produkcji gadżetów. Nagrodą są książki jego autorstwa z dedykacją. Wczoraj Sekielski realizował zdjęcia i nie znalazł czasu na rozmowę nt. akcji. Zapowiedział, że o szczegółach opowie w niedzielę w swoim programie na YouTube.

Tomasz Sekielski w latach 2013-2016 prowadził program „Po prostu” w TVP 1. Był też gospodarzem programu „Woronicza 17” w TVP Info. Współautor nagradzanego filmu „Tylko nie mów nikomu” na ten rok zapowiedział premierę dokumentu o SKOK oraz dwóch produkcji o pedofilii w Kościele katolickim.

(PAZ, 29.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.