Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bloomberg reklamami wspiera impeachment Trumpa

Reklamy trafiły do stanów, co do których nie ma pewności, za kim się opowiedzą (screen: YouTube/Mike Bloomberg)

Michael Bloomberg, miliarder, magnat medialny, walczący o nominację Partii Demokratycznej w wyborach na prezydenta USA, opublikował reklamę wspierającą impeachment Donalda Trumpa. 30-sekundowy spot jest emitowany w 27 stanach.

Reklamy trafiły do stanów, co do których nie ma pewności, za kim się opowiedzą. W najbliższym czasie będą to jedyne telewizyjne reklamy Bloomberga w tych stanach, jednocześnie wspierające jego kandydaturę. "Już czas, by Senat podjął działania i usunął Trumpa z urzędu. Jeśli nie wykona swojej pracy, ja zrobię to w listopadzie. Już w 2016 roku zapowiadałem, że Trump jest niebezpiecznym demagogiem" - mówi Bloomberg w reklamie.

Partia Demokratyczna kandydata w wyborach prezydenckich ogłosi podczas swojej ostatniej konwencji w dniach 13-16 lipca. Wybory prezydenckie odbędą się 3 listopada. 21 stycznia amerykański Senat rozpoczął procedurę impeachmentu wobec Trumpa.

(MAC, 24.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.