Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maja Porczyńska przeszła z Viacomu do Netfliksa

Maja Porczyńska jest kolejną osobą z Polski w biurze Netfliksa w Amsterdamie (fot. materiały prasowe)

Maja Porczyńska po ponad sześciu latach odeszła z Viacom CBS do Netfliksa, gdzie objęła stanowisko head of business development na Europę Środkowo-Wschodnią.

Porczyńska ma odpowiadać za rozwój biznesu w regionie. Od końca 2013 roku pracowała w Viacomie. Ostatnio zajmowała stanowisko senior director content & distribution management. Odpowiadała m.in. za relacje z kluczowymi partnerami z obszaru kontentu i dystrybucji. Obecnie trwa rekrutacja na to stanowisko, a do czasu jej zakończenia obowiązki zostały podzielone miedzy Agatę Ziomek i Macieja Celmera. Od 2008 roku Porczyńska związana była z Orange Polska. Odpowiadała za strategię programową, produkcję, zakupy licencji Orange Sport i Orange Sport Info.

Maja Porczyńska jest kolejną osobą z Polski w biurze Netfliksa w Amsterdamie. Pracują tam również m.in. Łukasz Kluskiewicz (content acquisition manager na Europę Środkowo-Wschodnią), Tomasz Ebbig (marketing director na Europę Środkowo-Wschodnią) i Stefan Nabiałczyk (head of partner marketing na Europę Środkowo-Wschodnią).

(KOZ, 24.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.