Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Startuje miesięcznik "Na Szczycie"

Nakład pierwszego numeru "Na Szczycie" to 3,5 tys. egz.

Pierwszy numer magazynu dla miłośników gór "Na Szczycie" ukaże się w niedzielę 26 stycznia. Redaktorem naczelnym i wydawcą tytułu jest Kajetan Domagała, właściciel firmy Event Concept.

Jak informuje redakcja, nowy projekt ma wypełnić lukę po zawieszonym pod koniec 2019 roku miesięczniku "n.p.m." (Dom Wydawniczy Kruszona). Magazyn tworzą prawie wszyscy dotychczasowi współpracownicy "n.p.m.", w tym jego wieloletni szef Tomasz Cylka. Wśród autorów będą m.in. podróżniczka Monika Witkowska, popularyzator kultury tatrzańskiej Wojciech Szatkowski, pojawią się też felietony reportera Filipa Springera i biegacza górskiego Piotra Hercoga.

Pierwszy numer miesięcznika będzie liczył 100 stron. Jego nakład to 3,5 tys. egz., a cena okładkowa 12,90 zł. Pismo będzie sprzedawane przez sklep internetowy wydawnictwa i w salonach sieci Empik, a wersja elektroniczna przez księgarnię Publio.pl. Drugi numer ma ukazać się w połowie marca.

(JSX, 24.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.