Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powstał serwis społecznościowy dla klientów Allegro

Posty i artykuły zamieszczane na Allegro Gadane są ogólnodostępne (fot. materiały prasowe)

Allegro uruchomiło serwis społecznościowy dla użytkowników tej platformy e-commerce.

Allegro Gadane to forum, w którym opiniami mogą wymieniać się kupujący i sprzedający produkty na Allegro.pl. Do korzystania z niego wymagana jest rejestracja, ale publikowane treści są ogólnodostępne. Nowy serwis społecznościowy ma m.in. ułatwiać klientom robienie zakupów.

"Allegro tworzy 18-milionową społeczność kupujących i sprzedających, którzy lubią i chcą ze sobą rozmawiać, pytać o opinie innych czy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami związanymi z naszą platformą. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich specjalną przestrzeń, w której będą mogli wchodzić ze sobą w interakcje, dyskutować i udzielać informacji na temat przyszłych funkcjonalności i usług serwisu" - informuje w komunikacie prasowym dyrektor ds. relacji z klientami w Allegro Jakub Kłoczewiak.

Allegro ma ponad 20 mln zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tys. firm.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(GK, 23.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.