Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Świat Motocykli" z nowym redaktorem naczelnym

Spółka założona przez Andrzeja Drzymulskiego w 2018 roku kupiła "Świat Motocykli" od Agory (fot. archiwum prywatne)

Andrzej Drzymulski od lutego będzie redaktorem naczelnym miesięcznika "Świat Motocykli" (SM). Zastąpi Lecha Potyńskiego, który będzie redaktorem tytułu. Na zastępcę redaktora naczelnego awansuje Tomasz Niewiadomski.

Drzymulski dotąd był wydawcą "Świata Motocykli" i Swiatmotocykli.pl. Jego stanowisko obejmie Michał Mikulski – współpracownik serwisów Scigacz.pl i Jednoslad.pl. Drzymulski wyjaśnia, że zmiany te spowodowane są położeniem większego nacisku na serwis internetowy tytułu.

Według danych wydawcy średnia sprzedaż miesięcznika waha się od 9 do 11 tys. egz. przy nakładzie 25 tys. egz. Jego cena to 8,90 zł.

"Świat Motocykli" ukazuje się od 1993 roku, od 2002 wydawała go Agora. W 2018 roku wydawca sprzedał tytuł spółce SM założonej przez Drzymulskiego, który był członkiem redakcji miesięcznika.

(JSX, 22.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.