Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Majak z Wp.pl na szefa strony głównej Onet.pl

Krzysztof Majak w Grupie Wirtualna Polska pracował od 2017 roku (fot. materiały prasowe)

Krzysztof Majak, dotychczasowy szef strony głównej Wp.pl, na początku kwietnia obejmie stanowisko wydawcy strony głównej Onet.pl. Zastąpi Daniela Bednarka, który zostanie sekretarzem redakcji segmentu Onet.

Majak będzie odpowiedzialny za rozwój strony głównej Onetu oraz realizację jej polityki wydawniczej.

"Krzysztof ma znakomite wyczucie mediów internetowych, trendów i świetnie rozumie potrzeby użytkowników portali horyzontalnych. Wierzę, że wniesie do zespołu swoją energię i nowe pomysły" – mówi, cytowany w komunikacie, Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl

Krzysztof Majak w Grupie Wirtualna Polska pracował od 2017 roku, najpierw jako szef social media newsroomu, później jako head of social media całej Grupy. Przez ostatnie dwa lata kierował zespołem strony głównej WP. W latach 2012-2017 był dziennikarzem, reporterem wideo i wydawcą serwisu NaTemat.pl. Wcześniej przez ponad trzy lata współtworzył materiały informacyjne w redakcji „Wydarzenia” Telewizji Polsat. W latach 2014-2015 był wykładowcą Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Daniel Bednarek na nowym stanowisku sekretarza redakcji segmentu Onet będzie wspierał działania wszystkich serwisów Onetu, połączonych po zmianie struktury Ringier Axel Springer Polska w jeden segment.

Z Onetem jest związany od ponad 16 lat, najpierw jako redaktor serwisu sportowego, potem jego wydawca, wydawca strony głównej, a od 2015 roku jej szef. Wcześniej pracował jako dziennikarz sportowy w „Supertempie” i „Supernowej” (1999-2000) oraz w portalu internetowym Arena.pl (2000-2001).

Krzysztof Majak i Daniel Bednarek będą podlegać bezpośrednio Bartoszowi Węglarczykowi, redaktorowi naczelnemu Onet.pl.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 20.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.