Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartek Godusławski odpowiada za gospodarkę i klimat w "DGP"

Bartek Godusławski to specjalista od polityki pieniężnej i makroekonomii (fot. materiały prasowe)

Bartek Godusławski został zastępcą szefa działu kraj, gospodarka i świat w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Od 15 stycznia Godusławski jako redaktor odpowiada za tematykę gospodarczą w dzienniku. Koordynuje też pracę nowo powstałego zespołu przygotowującego materiały dotyczące problemów klimatycznych i transformacji energetycznej. Tworzą go: Julita Żylińska, Magda Cedro, Jakub Kapiszewski, Grzegorz Kowalczyk i Marceli Sommer.

Szefem działu kraj, gospodarka i świat pozostaje Zbigniew Parafjanowicz.

Bartek Godusławski od początku swojej pracy w „Dzienniku Gazecie Prawnej” był zaangażowany w materiały śledcze dotyczące gospodarki, publikował analizy i komentarze dotyczące finansów publicznych, polityki pieniężnej i makroekonomii. - Nadal będę pisał i nadal w tych obszarach, którymi się zajmowałem - zapewnia Godusławski.

Do zespołu "DGP" dołączył w czerwcu 2017 roku. Wcześniej przez dwa i pół roku był dziennikarzem ekonomicznym "Pulsu Biznesu". Przed "PB" siedem lat pracował w Polskiej Agencji Prasowej. Jest zdobywcą nagrody Grand Press Economy 2016. Otrzymał również tytuł Dziennikarza Ekonomicznego 2018 w konkursie im. Władysława Grabskiego.

Galeria: Zdjęcia roku

(AMS, 20.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.