Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Grajewski ma zostać korespondentem PAP w Berlinie

Łukasz Grajewski korespondentem "Dziennika Gazety Prawnej" w Niemczech jest od stycznia 2019 roku (screen: YouTube/believeinpeople)

Łukasz Grajewski będzie korespondentem Polskiej Agencji Prasowej w Berlinie – wynika z nieoficjalnych ustaleń "Presserwisu". Do tej pory Grajewski relacjonował wydarzenia w Niemczech dla "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor Biznes).

Grajewski w rozmowie z "Presserwisem" nie komentuje naszych ustaleń. - Jestem korespondentem "Dziennika Gazety Prawnej" - ucina. Informacji nie komentuje też redakcja PAP.

Łukasz Grajewski korespondentem "DGP" jest od stycznia 2019 roku, ale już wcześniej, w 2017 roku, relacjonował dla gazety wybory do niemieckiego Bundestagu. Był stypendystą European Journalism-Fellowships na Wolnym Uniwersytecie w Berlinie. O sprawach zagranicznych pisał m.in. na łamach "Więzi", "Gościa Niedzielnego" i "Nowej Europy Wschodniej".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 20.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.