Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filmweb zmienił wygląd stron filmów i seriali

Nową opcją na odświeżonych stronach jest podgląd ocen dokonywanych przez krytyków filmowych z różnych mediów (screen z Filmweb.pl)

Serwis Filmweb.pl zmienił wygląd podstron dotyczących filmów i seriali. Bez zmian pozostaje strona główna. Nowością jest też podgląd ocen znanych recenzentów.

Layout podstron dotyczących filmów i seriali został odświeżony. Powstały oddzielne strony dotyczące pojedynczych odcinków i konkretnych sezonów. W sumie są ich ponad dwa miliony. Nową opcją na odświeżonych stronach jest podgląd ocen dokonywanych przez krytyków filmowych z różnych mediów. Część z nich to osoby dotąd stale współpracujące z serwisem, jak Michał Oleszczyk. Filmweb zaprosił jednak do tego projektu także m.in. Tomasza Raczka, Katarzynę Borowiecką i Łukasza Adamskiego.

- Teraz widoczne są tylko oceny, ale w przyszłości planujemy, by te oceny można było skomentować i wejść w interakcje z krytykami. Zaprosimy ich też do prowadzenia stron na Filmwebie, gdzie będą mogli agregować swoje recenzje - zapowiada dyrektor zarządzający Filmwebu Krzysztof Michałowski.

Z danych PBI/Gemius wynika, że Filmweb.pl odwiedziło w październiku ub.r. 6,55 mln internautów, co dało mu pierwsze miejsce w zestawieniu serwisów internetowych o tematyce kinowej, filmowej i serialowej.

Galeria: Najpopularniejsze produkcje Netfliksa w 2019 roku

(MNI, 17.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.