Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Pietrzak z VideoMill do Meetrics Poland

Maciej Pietrzak odpowiada za technologiczną obsługę klienta (fot. materiały prasowe)

Do Meetrics Poland dołączył Maciej Pietrzak na stanowisku technical account managera.

W Meetrics Pietrzak odpowiada za technologiczną obsługę klienta, w tym za zarządzanie kontami klientów i konfigurację kampanii do pomiaru online, monitoring i analizę trwających kampanii. Do jego zadań należy także wspieranie zespołu sprzedaży w budowaniu relacji z klientami oraz kontrola jakości i ocena wyników pomiarów.

Dotychczas Maciej Pietrzak był global sales directorem w agencji VideoMill, specjalizującej się w technologiach personalizacji filmów wideo. Z branżą digital związany jest od 12 lat. Był m.in. brand managerem mobile w agencji Goldbach Interactive oraz współtworzył agencję marketingu mobilnego Mobile Rockets (część KnowledgeHub). Był także konsultantem w zakresie digital marketingu i webmasteringu. Karierę rozpoczynał w ARBOinteractive Polska na stanowisku online traffic.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 16.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.