Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Styczeń 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Apple News ma 100 mln aktywnych użytkowników

Aplikacja Apple News dostępna jest na razie na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Australii i w Kanadzie (fot. Unsplash/Medhad Dawout)

Apple poinformowało, że usługa Apple News ma ponad 100 mln aktywnych użytkowników na świecie. Amerykańska firma ujawniła te dane podczas dorocznego przeglądu swojej działalności usługowej, który obejmuje też Apple Music i App Store.

Aplikacja dostępna jest na razie na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Australii i w Kanadzie, gdzie została uruchomiona w ubiegłym roku. Uruchomiony w 2015 roku serwis Apple News pokazuje czytelnikom artykuły wydawców z różnych czasopism, gazet i publikacji internetowych za pośrednictwem aplikacji dostępnej na telefonach iPhone, iPadach i komputerach Mac.

W marcu 2019 roku Apple uruchomiło płatną wersję tej usługi o nazwie Apple News+, oferującą dostęp do ponad 300 publikacji wydawców w cenie 9,99 dol. miesięcznie.

Galeria: Telewizyjne hity 2019 roku

(MAC, 13.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.