Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polityka Insight ma podcast o technologii

Marek Świerczyński jest współprowadzącym podcast „Przyszłość jest dziś” (screen: YouTube.com/PolitykaPL)

„Przyszłość jest dziś” to cykl podcastów Polityki Insight (Polityka), którego pierwszy odcinek został wyemitowany w czwartek. Partnerem cyklu jest Orange Polska.

Podcast prowadzą analitycy PI Marek Świerczyński i Karol Tokarczyk, którzy z zaproszonymi gośćmi rozmawiają na temat technologii i jej wpływu na życie codzienne. „Naszymi gośćmi są eksperci i politycy, naukowcy i przedsiębiorcy. Wspólnie zastanawiamy się, jak sztuczna inteligencja, roboty, drony, biometryka czy internet rzeczy zmieniają społeczeństwo i nas samych” – wyjaśnia w komunikacie Andrzej Bobiński, dyrektor zarządzający Polityki Insight.

Audycja będzie publikowana w co drugi czwartek na kilkunastu platformach, m.in. iTunes, Spotify, SoundCloud i w serwisie z podcastami radia Tok FM. Oprócz „Przyszłość jest dziś” Polityka Insight przygotowuje też podcast energetyczny „Energia do zmiany”, podcast wyborczy "Duży pałac” oraz piątkowy program główny Polityki Insight.

Galeria: Zdjęcia roku

(PAZ, 10.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.