Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Pietniczka szefem działu partnerstw strategicznych RAS Polska

Michał Pietniczka wcześniej był szefem wideo w Onecie (screen YouTube.com/Media Impact biuro reklamy Ringier Axel Springer)

Michał Pietniczka, który był dyrektorem wideo w Onecie, wrócił do Ringier Axel Springer Polska. Wcześniej sam odszedł z wydawnictwa jesienią ub.r.

- Dostałem bardzo ciekawą propozycję z możliwością rozwoju w nowym obszarze i z niej skorzystałem - informuje Michał Pietniczka.

Pietniczka został szefem nowo utworzonego działu partnerstw strategicznych. Dział odpowiada za kluczowe partnerstwa wspierające strategię wydawniczą i produktową RAS Polska. Pietniczka podlega Marcie Pawłowskiej, dyrektor ds. wydawnictw cyfrowych.

Michał Pietniczka od lipca 2014 roku do września 2019 roku był dyrektorem wideo w Onecie. Wcześniej pracował w Agorze - m.in. jako szef reprezentującej youtuberów sieci AIA i szef produkcji działu wideo Gazeta.pl.

(KOZ, 09.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.